SZKOŁA PODSTAWOWA KLECZA ZARĄBKI                     

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIKNIK RODZINNY 2014/2015

Dnia 13 czerwca odbył się piknik rodzinny w ramach realizowanego przez szkołę programu

 „ Trzymaj Formę ‘’ . Zorganizowany był przez Radę Rodziców , oraz Społeczność Szkolną . Obfitował w różnorodne atrakcje i konkursy dla uczniów i ich rodzin . Dzieci bawiły się na strukturach dmuchanych, kulach wodnych oraz korzystały z możliwości jazdy konnej . Uczniowie zaprezentowali swoje talenty :

- pokaz karate

- przedstawienie uczniów Kl. 0 i Kl. I pt. „ Dla mamy i taty ‘’

- taniec krakowiak – Kl. IV

-  występ cheerleaderek

- występ laureatów festiwalu : „ English song ‘’

Oprócz atrakcji dla ducha było można nakarmić ciało przy stoisku koła gospodyń wiejskich . Rodzice przygotowali również smaczne przekąski dla dzieci , a kawiarnia serwowała domowe ciasto i pyszną kawę . Piknik uświetnił pokaz OSP w Kleczy Dolnej .

       Wszyscy bawili się wyśmienicie , zapraszamy za rok .

 Dziękujemy wszystkim , którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia Pikniku rodzinnego .

 

 

 PIKNIK RODZINNY 2013/2014

W sobotę, 7 czerwca 2014r. w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny obchodzony pod hasłem: „Szkoła w ruchu”. Jest już tradycją naszej szkoły, ta coroczna rekreacja                 i zabawa całych rodzin na świeżym powietrzu. Jak co roku zorganizowano wiele atrakcji. Dużą popularnością cieszyły się konkurencje sportowe: bieg w workach, rzut do celu, w których dzieci konkurowały ze sobą w prawdziwie sportowej rywalizacji. Po emocjach sportowych zjeżdżalnie i trampolina gwarantowały najmłodszym wspaniałą zabawę.

Specjalnie dla maluchów przygotowane było stanowisko malowania twarzy.

Można było skorzystać z konnych przejażdżek po pięknej naszej okolicy.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy strażackie. Strażacy z OSP w Kleczy Dolnej zademonstrowali pokazową akcję gaszenia pożaru, przysparzając dzieciom moc atrakcji, zarówno w czasie gaszenia jak i oglądania wozu strażackiego. Nasi wspaniali rodzice zadbali, aby nikt nie poczuł głodu. Dymił grill, a zapach przepysznych kiełbasek roznosił się po całym terenie. Można było delektować się szerokim wyborem ciast, lodów i napojów.

Tak duża impreza nie mogłaby być zorganizowana bez owocnej współpracy rodziców              i nauczycieli, którzy prowadzili konkurencje sportowe i dbali o ład i porządek przy strukturach dmuchanych. Rada Rodziców, jak co roku, wykazała się wspaniałą organizacją     i dołożyła wszelkich starań by zaangażować  w pomoc szkole wszystkich rodziców                  i zapewnić im doskonałą zabawę. Na wyjątkowe uznanie zasługują zarówno rodzice, jak     i  mieszkańcy naszej wsi wspierający szkołę. Chylimy czoła przed wszystkimi darczyńcami, którzy od wielu już  lat są z nami nie szczędzą serca dla dobra dzieci.

SERDECZNIE IM ZA TO DZIĘKUJEMY!